Мобілізація у рф: кордони закрили навіть для частково придатних до служби росіян - ГУР 

Мобілізація у рф: кордони закрили навіть для частково придатних до служби росіян - ГУР 

У російській федерації починаючи з 9 січня обмежили виїзд за межі рф громадян, які мають висновок про готовність до воєнної служби з категоріями "А", "Б" і "В", тобто в тому числі й обмежено придатних. Відповідний наказ отримали усі прикордонні управління, інформує Головне управління розвідки Міноборони. 

«З 9 січня 2023 з 00 годин 00 хвилин прикордонним управлінням фсб росії забезпечити обмеження виїзду за межі території російської федерації громадян, які мають висновок про готовність до воєнної служби з категорій «А», «Б» і «В», - наводить ГУР текст наказу. 

До категорії “В” відносяться особи, яких в мирний час до лав Збройних сил не призивають, натомість включають їх до запасу. Обмежено придатні громадяни не беруть участь навіть у військових зборах .

В ГУР та Міноборони неодноразово попереджали про близький старт нової хвилі мобілізації у рф. Цього разу військове керівництво країни буде зосереджене не якості майбутніх солдатів, а на їхній кількості. Як очікується, на підготовку мобілізованих та забезпечення їх необхідним екіпіруванням піде орієнтовно близько двох місяців. 

Нагадаємо: напередодні Нового року міністр оборони Олексій Резніков записав відеозвернення до росіян. В ньому він попередив, що на початку 2023 року на громадян рф чекають новий етап мобілізації та закриті кордони.

Головне