Кулеба закликав Захід не дати обдурити себе стосовно теракту в рф

Кулеба закликав Захід не дати обдурити себе стосовно теракту в рф

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до Заходу та закликав не дати росії та диктатору Путіну обдурити себе.

Очільник українського зовнішньополітичного відомства нагадав, що Путін скоїв не один злочин і продовжує це робити.

"Путін збрехав про вибухи житлових будинків у 1999 році, катастрофу підводного човна "Курськ" у 2000 році, облогу школи в Беслані у 2004 році, вбивства Політковської у 2006 році, Магнітського у 2009 році, Нємцова у 2015 році та багатьох інших критиків, російських військових, які окупували Крим, збиття MH17 та плани вторгнутися в Україну. Це лише кілька прикладів брехні з дуже, дуже довгого списку.

Путін - патологічний брехун. У тому числі зараз, коли він відчайдушно намагається пов’язати Україну чи інші західні країни з масовою стріляниною під Москвою, незважаючи на те, що немає жодних доказів на підтримку таких тверджень", - наголосив Дмитро Кулеба. 

Водночас він додав, що не можна дати Путіну та його поплічникам обдурити себе.

"Їхня єдина мета - спонукати більше росіян гинути в їхній безглуздій злочинній війні проти України, а також прищепити ще більше ненависті до інших націй, не лише українців, а й усього Заходу", - заявив голова МЗС України.

Як повідомляли "Ми-Україна", Голова комітету із закордонних справ Бундестагу Міхаель Рот заявив, що росія не є жертвою теракту, це держава-терорист, яка вбиває мирне населення України.

Головне