Костін у Дніпрі заявив, що вище командування рф підтримує терор в Україні

Костін у Дніпрі заявив, що вище командування рф підтримує терор в Україні

У понеділок, 16 січня, генеральний прокурор України Андрій Костін прибув на місце трагедії у Дніпрі. Там він дав брифінг та розповів, що ракета, яка влучила у багатоповерхівку 14 січня, така ж, як і та, що зруйнувала торговий центр Амстор у Кременчуці 27 червня та влучила у житловий будинок в Одеській області 1 липня.

"Те, що окупанти зробили в Сергіївці, Кременчуці та Дніпрі, повністю підтримується найвищим командуванням країни-агресора", - наголосив Костін.

При цьому він додав, що деякі країни попри весь терор росії в Україні й досі вагаються, чи надавати нам зброю, яку ми так потребуємо.

"Якщо когось лякає слово "трибунал", то наслідком цього є те, що путін і його поплічники не бояться цього трибуналу, а затримка у його створенні коштує життя українських громадян", - наголосив генпрокурор.

Як повідомляли "Ми-Україна", заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час візиту до зруйнованої багатоповерхівки у Дніпрі заявив, що рятувальники продовжуватимуть пошук жертв, поки не будуть знайдені тіла всіх загиблих.

Головне