Іран підтвердив закупівлю у росії винищувачів Су-35, гвинтокрилів, ракет та ППО 

Іран підтвердив закупівлю у росії винищувачів Су-35, гвинтокрилів, ракет та ППО 

Іран офіційно заявив про домовленість з росією щодо закупівлі країною російських багатоцільових надманеврених винищувачів Су-35. Перші літаки мають прибути в Тегеран вже після 21 березня. 

Про це місцевому інформаційному агентству Tasnim News розповів член парламентської комісії з національної безпеки та зовнішньої політики Ірану Шахріяр Хейдарі. 

Він додав, що окрім винищувачів Іран замовив у росії оборонні системи, ракети та вертольоти. За його словами, “велика частина цієї зброї незабаром надійде в країну”. 

Нагадаємо: раніше цього місяця аналітики  американського Інституту вивчення війни повідомляли, що “Іран незабаром отримає з рф 24 винищувачі Су-35, ймовірно, в обмін на безпілотники та балістичні ракети іранського виробництва". Окрім того, у грудні стало відомо про будівництва двома країнами нового транконтинентального торговельного маршруту в обхід санкцій.

Як розповів раніше в ефірі "Ми-Україна" експерт-міжнародник Євген Добряк, в Ірану дуже потужне виробництво зброї, він має як найпотужніші технології, так і суттєву наукову систему.

Головне