Фаріон звільнили з посади професорки Львівського політехнічного університету

Фаріон звільнили з посади професорки Львівського політехнічного університету

Ірину Фаріон звільнили з посади професорки Львівського політехнічного університету. Про це повідомив міністр освіти Оксен Лісовий.

"Студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій. Сподіваюсь, СБУ у межах відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки", - йдеться у повідомленні.

Її звільнили за порушення 41 статті Кодексу законів про працю "Вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи".

photo_2023-11-15 20.55.57.jpeg (48 KB)

Нагадаємо, Ірині Фаріон загрожує до п'яти років позбавлення волі. Ексрадник міністра внутрішніх справ України та експерт з безпеки Володимир Мартиненко в ефірі ток-шоу "На часі" наголосив, що позбавлення волі - найтяжча санкція сукупності тих статей, які зараз розслідуються СБУ відносно фігурантки.

"У той же час СБУ звернулась до фахівців для проведення психолого-лінгвістичної експертизи. І коли будуть результати, СБУ розглядатиме можливість висунення звинувачень по суті і розгляду справи в суді", - йдеться у повідомленні.

Як писали "Ми-Україна" раніше, служба безпеки України відкрила справу проти колишньої народної депутатки Ірини Фаріон через її висловлювання та публікації у соціальних мережах. Про це повідомили у пресцентрі СБУ.

Також Служба безпеки ініціювала низку експертиз щодо експарламентарки.

В СБУ нагадали, що Фаріон не лише обурила українців своїми висловлюваннями щодо російськомовних військовослужбовців ЗСУ. Також вона опублікувала у соцмережах допис зі скріншотом повідомлення від проукраїнського студента з Криму, де були вказані його ім’я та персональні дані. Це стало підставою для переслідування хлопця з боку спецслужб рф.

Головне