Ердоган попросив Путіна припинити бойові дії в Україні: відповідь не стала несподіванкою

Ердоган попросив Путіна припинити бойові дії в Україні: відповідь не стала несподіванкою

У четвер, 5 січня, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з російським колегою Володимиром Путіним. У розмові Ердоган звернувся до президента рф з закликом у односторонньому порядку припинити бойові дії в Україні. Про це повідомили у канцелярії Ердогана, пише Deutsche Welle.

"Ердоган заявив, що заклики до миру та переговорів мають бути підкріплені одностороннім припиненням вогню та баченням справедливого врегулювання", - цитують турецького лідера в його канцелярії.

Варто зазначити, що путін відповів на пропозицію турецького президента й заявив, що рф "готова до діалогу". При цьому він вкотре почав вимагати від Києва виконання озвучених раніше вимог, зокрема, Україна повинна відмовитися від території, яку окупувала рф.

Раніше такі заяви російська сторона робила вже неодноразово, проте позиція України непохитна - війна закінчиться лише тоді, коли Україна вийде на кордони 1991 року. Допоки цього не станеться або ж поки рф не виведе свої війська з України на вищезгадані кордони, Київ не має наміру вести переговори з росією.

Головне