“Дивись, куди йдеш”: ТНМК у співпраці з ДСНС презентували трек про правила мінної безпеки

“Дивись, куди йдеш”: ТНМК у співпраці з ДСНС презентували трек про правила мінної безпеки

Відомий український гурт "Танок на майдані Конґо" презентував новий сингл під назвою “Дивись, куди йдеш”. Відеоробота опублікована на YouTube-каналі музикантів і повинна нагадати українцям, щоб вони були обережні будь-де, адже після повномасштабного вторгнення росії Україна є найбільшим мінним полем планети. 

"Базово українці можуть дізнатися про мінну небезпеку з новин або інших інформаційних матеріалів, але нагадувати про обережність потрібно щодня. Чим частіше українці повторюватимуть правила мінної безпеки - хоч і у форматі пісні - тим краще", - зазначили артисти. 

Як відомо, 30% від загальної площі нашої держави наразі забруднено мінами, розтяжками, гранатами, снарядами, що не розірвалися, та іншими вибуховими пристроями, які несуть смертельну загрозу.

Нова пісня та кліп ТНМК були створені у співпраці з ДСНС України. Саме Державна служба України з надзвичайних ситуацій хотіла донести до населення правила безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. 

Як повідомляли “Ми-Україна”, відомий голлівудський актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер з’явився в кліпі Kalush Orchestra на пісню “Щедрий вечір”. 

Головне