Данілов підтвердив участь українських спецслужб в обох атаках на Кримський міст

Данілов підтвердив участь українських спецслужб в обох атаках на Кримський міст

Служба безпеки України брала участь в обох атаках на Керченський міст. Про це ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов.

Він зазначив, що наші військові ставлять під сумнів недоторканність багатьох обʼєктів російської федерації, які вважалися захищеними на 100%.

"Це і Кримський міст, про який говорили безпосередньо представники Служби безпеки, які брали участь у першому та другому випадку", - зазначив він.

Як відомо, перша атака на об'єкт сталася торік восени. Рано-вранці 8 жовтня 2022 року на залізничній гілці моста стався видовищний вибух. Так звана "влада" Криму одразу повідомила про займання цистерни з пальним. Дещо пізніше російський антитерористичний комітет рф заявив, що вибух стався в результаті підриву на автомобільній частині об'єкта вантажного авто, що і спричинило загоряння семи паливних цистерн. Рух пошкодженою частиною автомобільної смуги мосту було відновлено лише 5 грудня, залізничну гілку лагодили аж до травня 2023 року.

Другу атаку сакральний об'єкт російського лідера Володимира Путіна пережив 17 липня вранці. Росіяни припускали, що міст атакували надводними ударними засобами або навіть саморобними дронами-гідроциклами. В результаті "бавовни" на Кримському мосту була пошкоджена ділянка автомобільної переправи. Путін поскаржився, що не використовував споруду у військових цілях, а її розбили. Але це чергова брехня.

Як писав "Ми-Україна" раніше, очільник українського оборонного відомства Олексій Резніков і інтерв'ю CNN заявив, що поки що окупований росіянами Крим та Керченський міст є є законними цілями, а відтак Сили оборони продовжать їх атакувати

Головне