Чехія заборонила участь російських та білоруських спортсменів у змаганнях на території країни

Чехія заборонила участь російських та білоруських спортсменів у змаганнях на території країни

Уряд Чехії заборонив спортсменам з росії та Білорусі брати участь у індивідуальних та командних змаганнях на території Чеської Республіки. Раніше з відповідною пропозицією виступило міністерство освіти країни, пише Radio Prague International.

Дана заборона також розповсюджується і на спортсменів Чехії - відтепер їм заборонено брати участь у змаганнях, які проходять на території росії.

Міністерство освіти Чехії виступило з пропозицією заборонити російським та білоруським спортсменам брати участь у індивідуальних та командних змаганнях у Чехії через війну, яку росія розв'язала в Україні. Її підтримало керівництво Національного агентства зі спорту Чехії.

Нагадаємо, раніше Парламентська асамблея Ради Європи рекомендувала Міжнародному олімпійському комітету не допускати російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Парижі в 2024 році. У резолюції ПАРЄ вказано, що російських та білоруських спортсменів не можна допускати на Олімпіаду-2024 навіть під нейтральним прапором.

“Асамблея наполегливо закликає національних представників МОК і національні та міжнародні спортивні федерації висловити свої заперечення щодо пропозиції МОК дозволити російським і білоруським спортсменам брати участь у майбутніх Олімпійських і Паралімпійських іграх у Парижі навіть як “нейтральним спортсменам”, – зазначено у резолюції.

Як повідомляли "Ми-Україна", у міністерстві спорту рф повідомили, скільки спортсменів з країни можуть виступити на Олімпіаді-2024 в Парижі. За попередніми даними, участь у змаганнях прийме близько 180 спортсменів.

Головне