Буданов анонсував все “глибші удари” по росії та потужний наступ ЗСУ навесні

Буданов анонсував все “глибші удари” по росії та потужний наступ ЗСУ навесні

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов анонсував потужний наступ української армії навесні 2023 року та пообіцяв, що удари по території росії обов’язково триватимуть. Ба більше, атаки всередині рф відбуватимуться «все глибше і глибше», наголосив він в інтерв’ю ABC News.

Удари по території росії триватимуть

За словами глави ГУР, росії не варто сподіватись, що атак по її території у 2023 році стане менше. Він зазначив, що вони відбуватимуться «все глибше і глибше» всередині країни та додав, що прокоментувати , чи причетна до них Україна він зможе лише після нашої перемоги.

Стосовно повернення Криму Буданов висловився однозначно:

“На нашій території ми можемо використовувати будь-яку зброю”. 

Потужний наступ ЗСУ навесні 

За словами Буданова, Україна готується до серйозного наступу навесні 2023 року. За його прогнозом, бойові дії “найзапеклішими” будуть у березні.

"Це (буде) звільнення територій і завдання остаточних поразок російській федерації. Це буде відбуватися по всій Україні — від Криму до Донбасу", — сказав він.

Буданов анонсував, що невдовзі українські Сили оборони отримають від США бойові броньовані машини Bradley. Вони зможуть суттєво підсилити боєздатність української армії. 

Втрати росіян під Бахмутом та дефіцит озброєння

Буданов, який у грудні особисто відвідував Бахмут, розповів про картину, яку побачив у місті, навколо якого точаться запеклі бої.

"Сотні російських трупів просто гниють у відкритому полі на околицях міста. Подекуди вони схожі на імпровізовані стіни. Російські війська використовують ці тіла для укриття як щит. Але це не працює. Там справжні поля мертвих тіл", - розповів очільник ГУР МО.

Він додав, що через суттєве просідання запасів ракет військовому керівництву рф доводиться вдаватись до «дешевших» рішень, таких як застосування для атак дронів типу Shahed іранського виробництва.

Буданов наголосив, що "росія більше не становить військової загрози миру - тепер це лише вигадка". Єдине питання, що залишається, це "ядерний арсенал у руках неконтрольованого режиму".

Головне