Австралія надсилає Україні картонні дрони: як ЗСУ використовують їх на фронті 

Австралія надсилає Україні картонні дрони: як ЗСУ використовують їх на фронті 

Україна регулярно отримує від Австралії одноразові картонні дрони. Йдеться про постачання щонайменше 100 такий БпЛА на місяць, пише The Australian. 

Попри те, що на вигляд вони нічим не відрізняються від дитячих іграшок, такі дрони активно використовуються Силами оборони України для виконання цілого спектру завдань. Для прикладу, одноразові картонні дрони можна використовувати для доставлення боєприпасів, продовольства та медикаментів. Окрім того, їх також можна застосовувати для розвідувальних польотів та навіть скидання на ворожі позиції вибухових пристроїв. 

Вантажність таких дронів складає в середньому 3-5 кг, дальність - 40-120 км. Для більшої довговічності картон, покривають надміцною гумою.

Вони обладнані системами наведення військового рівня, яка не потребує втручання користувача у повітрі. Ціна одного картонного дрона становить від 564 до 2800 фунтів стерлінгів (690 - 3425 доларів).

Дрони виробляються інженерною компанією Sypaq, що базується у Мельбурні. Один і той самий безпілотник українські бійці використовують до 60 разів.

Австралія постачає Україні картонні дрони

Нагадаємо, минулого місяця Австралія оголосила про передання безпілотників для Збройних сил України. Уряд оголосив, що передасть Україні безпілотні повітряні системи на суму 33 млн доларів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російські окупанти змінили тактику поводження з місцевим населенням в містах та селах, які перебувають під їхнім контролем. Замість обіцяного “красивого життя” вони все більше посилюють контроль та нарощують кількість “наглядачів.

Головне