Армія дронів за тиждень уразила 20 танків та знищила понад 150 окупантів

Армія дронів за тиждень уразила 20 танків та знищила понад 150 окупантів

Оператори ударних підрозділів, які діють у рамках проєкту "Армія дронів", повідомили про нанесення ударів по 20 танкам ворога, 39 бойових броньованих машинам, 66 гарматам і 9 складам минулого тижня.

Про це поінформував віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

"Мінус російські танки, склади й вантажівки - на фронті працюють ударні підрозділи БПЛА. Лише за минулий тиждень українські дрони вразили 20 російських танків, 39 бойових броньованих машин, 66 гармат і 9 складів", - йдеться у дописі.

Крім того, за допомогою БПЛА з 25 березня по 2 квітня було знищено чи пошкоджено 19 одиниць радіотехнічного обладнання, 75 вантажівок і 12 САУ. Також наші підрозділи разили 147 ворожих солдат.

"Завдяки щотижневій статистиці бачимо, які підрозділи дійсно ефективно використовують «пташок», і тому саме вони мають отримувати більше безпілотників. Якісний фідбек дає змогу ефективніше розподіляти дрони, адже є розуміння, на який напрямок які безпілотники треба, враховуючи частоти й дальність польоту", - підкреслив Федоров.

Він також підкреслив, що після наради у Президента пріоритетними завданнями для держави є швидка логістика, радіочастотне планування та збільшення виробництва боєприпасів для дронів.

Доєднуйтесь до збору, на БпЛА "Сич" для підрозділів ГУР МОУ:

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/35fgFkrftr

Номер картки банки:

5375 4112 1361 1622

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Повітряних силах не виключили можливості авіаційної загрози з Білорусі.

Головне