Активи російського бізнесмена на Чернігівщині в 1 млрд гривень передали державі, - СБУ

Активи російського бізнесмена на Чернігівщині в 1 млрд гривень передали державі, - СБУ

За матеріалами Служби безпеки України на користь держави передано активи російського бізнесмена в Чернігівській області на понад 1 млрд гривень.

Про це повідомила прес-служба відомства в Telegram-каналі. Як зазначається, в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано активи чернігівської текстильної компанії. Вона пов’язана з російським бізнесом.

"Рішення стосується всього нерухомого майна компанії та корпоративних прав на неї. Загальна вартість вилученого на користь держави майна становить понад 1 млрд гривень", - йдеться в повідомленні СБУ.

За даними слідства, кінцевим бенефіціаром підприємства є бізнесмен із росії. Він працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора. Встановлено також, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу і спорядження для окупаційних угруповань рф.

Наразі у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Служба безпеки спільно з Бюро економічної безпеки виявили та ліквідували масштабну схему привласнення газу із газотранспортної системи НАК “Нафтогаз України”. За даними спецслужби, до злочинної схеми причетне вище керівництво 16 регіональних газових підприємствах, що пов’язані з одним із українських олігархів.

Головне