Наметове містечко у німецькому Тегелі, де живуть українські біженці, закрили на карантин: люди влаштували бунт

Українці, які втікаючи від війни, опинилися у наметовому містечку в колишньому берлінському аеропорту “Тегель”, влаштували бунт. А все через те, що їм заборонили покидати територію містечка через зростання захворюваності на вітряну віспу. Про це свідчать відео у соціальних мережах.

Як повідомляють українці, які перебувають у Тегелі, близько тижня тому люди тут почали масово хворіти, у тому числі і діти. Згодом виявилося, що серед біженців дуже багато людей, які не мають необхідних прививок. Через це поширення хвороб відбувається масово і швидко.

Щоб попередити розповсюдження вітрянки серед жителів містечка біженцям заборонили покидати місце перебування – вони повинні провести 21 день на карантині. 

Люди не задоволені такими обмеженнями, оскільки тепер вони не мають змоги навіть вийти за продуктами. Тому вони і влаштувати бунт в Тегелі.

Крім того місцева влада заявила, що найближчим часом людей почнуть прививати від вітрянки. Це будуть робити, за попередніми даними, за бажанням, однак люди проти таких дій. Хоча це, як стверджують офіційні особи, дозволить уникнути карантинних обмежень.

Серед протестуючих є не лише українці, також там багато представників інших країн. Всі вони також опинилися під карантинними обмеженнями.

До громадян України вже прибув представник українського посольства. Він пояснив, що людей не будуть випускати з Тегеля, поки вони не погодяться на щеплення.

Як повідомляли “Ми-Україна”, за даними Верховного комісара ООН у справах біженців, більшість українських вимушених переселенців та біженців хочуть з часом повернутися назад в Україні.

Головне