На Закарпатті прикордонники затримали десятьох чоловіків,  які хотіли перетнути кордон

На Закарпатті затримали десятьох чоловіків з різних регіонів України за спробу незаконного перетину кордону. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

“Сімох чоловіків, які намагалися втекти від мобілізації, виявили на українсько-румунській ділянці. Зокрема, двох жителів Закарпаття та одного Миколаївщини вдалося затримати уже за 15 метрів від кордону. Ще трьох закарпатців, завдяки інформації місцевого мешканця, затримав прикордонний наряд відділення “Хижа”. А вихідця Донеччини затримав прикордонний наряд відділу “Ділове”, – йдеться в повідомленні.

Також незаконно перебратися в Угорщину намагалися двоє закарпатців.  Ще одного жителя які тікали від мобілізаціїМиколаєва затримали військовослужбовці відділу “Ужгород” Чопського прикордонного загону на кордоні зі Словаччиною.

“За спроби незаконного перетинання державного кордону України на затриманих складено протоколи по ст. 204-1 КУпАП. Тривають заходи зі встановлення осіб, ймовірно причетних до організації незаконного перетину кордону”, – наголосили прикордонники. 

На Закарпатті затримали чоловіків, які хотіли перетнути кордон
На Закарпатті затримали чоловіків, які хотіли перетнути кордон

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше,  від початку повномасштабного вторгнення росії українські прикордонники затримали понад 11 тисяч порушників перетину державного кордону. 

Головне