На Донеччині російські загарбники обстріляли правоохоронців, які вивозили родину

В Донецькій області окупанти обстріляли співробітників поліції, які вивозили родину з чотирма дітьми, в результаті 14-річна дівчинка отримала поранення. Про це повідомила прес-служба Національної поліції Донецької області.

Відомо, що один із осколків застряг у бронежилеті правоохоронця. Співробітники поліції дістали контузію.

“Обстріл стався вчора, 24 травня, під час виїзду з Нью-Йорка. Снаряд розірвався позаду автомобіля. Вибух був такої сили, що осколки пробили броню в автомобілі. У цей момент у машині було 11 людей: п’ятеро правоохоронців і родина – мама, бабуся й четверо дітей віком від майже 2 років до 14-ти”, – йдеться в повідомленні. 

Правоохоронці під час руху надали першу допомогу неповнолітній дівчині, а потім передали родину під опіку волонтерам.

“Дорогою надали першу допомогу дитині. Лише після того, як родину передали під опіку соціальних служб і волонтерів, співробітники поліції пройшли медичне обстеження”, – наголосили в прес-службі.

Нагадаємо, що в Авдіївці російські війська продовжують атаки на житлові квартали, щодня з різного озброєння окупанти здійснюють від 20 до 30 обстрілів. 

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, через посилення обстрілів з боку росії влада Сумської області оголосила про евакуацію людей з прикордонних громад Охтирського району регіону.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.