Митрополит Павло про рішення суду: Канєшно пєчально прокурори поступили

Митрополит УПЦ МП Павло, якого Шевченківський райсуд на два місяці відправив під цілодобовий домашній арешт, незадоволений ухваленим рішенням. Про це він заявив після засідання суду.

“Канєшно пєчально прокурори так поступили. Те, що вони написали, там взагалі практично мені нема на чому спати. Нема тепла і світла, немає ні кружки, ні ложки. Але нічого, я це все перетерплю”, – заявив митрополит.

Також він додав, що у тому місці, де він буде знаходитися під домашнім арештом, немає зв’язку, тож слідчим буде важко з ним зв’язатися.

Крім того, коли на митрополита спробували надіти електронний браслет, він влаштував сцену і заявив, що у нього ноги полопані. А також нагадав, що у нього сахарний діабет.

Проте згодом він усе ж погодився на електронний браслет:

“Вішайте, це на вашій совісті”, – заявив Павло.

Як відомо, митрополит УПЦ МП просив суд, щоб йому дозволили відбувати домашній арешт не в його будинку на Київщині, а в Лаврі. При цьому священнослужитель на суді хрестився, що він нікуди не збирається втікати.

“От вам хрест. Нікуди.. Я хочу лежати в своїй землі. Я вдячний нашому народу, який сьогодні молиться за мене, дякую помісним церквам, які переживають. І ще раз – я ніколи не ховався від правосуддя”, – заявив митрополит Павло.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Шевченківський районний суд Києва 1 квітня зібрався на засідання для обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ МП Павлу. Однак через погіршення стану здоров’я підсудного суд оголосив про перерву до понеділкаПроте згодом стало відомо, що засідання суду перенесли з понеділка на вечір суботи.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…