Маляр: У Бахмуті російські загарбники намагаються просунутися до центру міста

Російські окупаційні війська намагаються просунутися ближче до центру Бахмута. Про це в своєму Telegram-каналі повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. 

За її словами, ситуація на сході залишається досить складною. Ворог намагається одночасно наступати на Лиманському, Бахмутському, Мар’їнському та Авдіївському напрямках.

“Окупаційні війська найбільші зусилля зосереджують на встановленні контролю над Бахмутом. Зокрема, ворог намагається просуватися до центральної частини міста, на окремих ділянках має незначні перемінні успіхи”, – розповіла Маляр.

Вона додала, що росіяни намагаються оточити місто та блокувати шляхи постачання. 
Зазначається, що українські захисники за минулу добу знищили 630 окупантів.

Нагадаємо, що за добу українські захисники знищили дві групи “вагнерівців”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, оборона міста Бахмут є важливою для України з військової та політичної точок зору. Оскільки втрата міста може призвести до політичного тиску щодо досягнення невигідного Києву компромісу.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.