"Лікування" посічених кінчиків волосся: правда чи вдалий маркетинговий хід

Тема посічених кінчиків - чи не найактуальніша серед усіх, що стосуються догляду за волоссям. Вона часто викликає суперечки та провокує появу питань щодо можливості відновлення пошкоджених волосин. Справді, сучасні доглядові засоби можуть чудово зволожити волосся та надати йому гарний здоровий вигляд. Та чи справді вони здатні "склеїти" вже посічені кінці, як про те говорить реклама - розбирався "Ми-Україна".

 

Волосся січеться - чому?

 

Посічене волосся не завжди, проте все ж вкрай часто є наслідком неправильного догляду за ним. Однак те, як ми поводимось зі своєю "гривою" не завжди відіграє вирішальну роль у її псуванні. 

 

 

Детальніше про найпоширеніші причини, які провокують появу проблеми:

 

- Недостатнє зволоження волосся, зокрема неправильний підбір шампунів та інших засобів для догляду, що провокує відсутність належного живлення робить волосся сухим, а відповідно схильним до січення;

- Розчісування волосся одразу після миття та використання при цьому жорстких щіток також сприяють утворенню посічених кінців; 

- Нестача належної кількості вітамінів і мінералів, особливо омега-3 жирних кислот, може впливати на стан волосся та призводити до його ламкості; 

- Надмірне перебування на сонці також здатне пошкодити волосся та спровокувати появу проблеми.

Як мінімізувати пошкодження 

 

Попри всі вищеперелічені фактори, які негативно впливають на стан волосся, найагресивнішим із них все ж є регулярна та досить "агресивна" термічна обробка. Відсутність належних засобів для захисту лише посилює ефект від постійного використання плойки та фену, провокуючи втрачу еластичності через надмірне висушування волосся. Гаряче повітря та  висока температура руйнують захисний шар, роблячи волосся надто слабким, а відповідно призводять до ламкості та появи посічених кінців. 

 

 

Для того, щоб мінімізувати шкоду від такого "догляду" за своїм зовнішнім виглядом, рекомендуємо:

- регулярно використовуйте термозахисні спреї або масла перед кожним (!) укладанням волосся;

- обирайте плойки з можливістю регулювати температурний режим, уникаючи високих позначок, а фени із можливістю вмикання холодного або теплого повітря; 

- періодично давайте волоссю "відпочити" від термічних пристроїв або використовувати їх виключно за крайньої потреби; 

Зауважимо, якщо на постійній основі ви будете дотримуватися вищеперелічених порад, то зможете звести негативний вплив плойки та фену на волосся, мінімізувавши пошкодження. Що ж стосується повного уникнення "побочки" за наявності термічних обробок, то це, на жаль, неможливо.

 

Чи можна "склеїти" посічені кінці, як в рекламі

 

Попри "райдужні" обіцянки, якими сиплять виробники доглядових засобів щодо так званого "склеювання" посічених кінчиків за умови використання їх засобів, поновити первісний вигляд волосся все ж не здатні. Структура людського волосся до такого "дива" не пристосована, адже самостійно регенеруватися не здатна.

Проте за допомогою якісних шампунів, масок, бальзамів, кондиціонерів та сироваток можна тимчасово "маскувати" посічені кінці. Ці засоби (якщо вони гарної якості) створюють захисний шар і допомагають зменшити видимість такого роду пошкоджень.

Що ж стосується реального способу, який здатен прибрати пошкоджене волосся назавжди - то це стрижка. Лише регулярне підрізання волосся дозволяє позбутися посіченого волосся, а також запобігти його подальшому псуванню.

 


Раніше "Ми-Україна" розповідав про те, як за допомогою домашніх засобів можна позбавитися від лупи та коли не варто зволікати і все ж звернутися за допомогою до спеціаліста. 

Головне