Чи справді колір волосся впливає на тривалість життя - відповідь вас вразить

Чи справді колір волосся впливає на тривалість життя - відповідь вас вразить

Існує цікава теорія, що колір волосся може бути пов'язаний не тільки з нашою зовнішністю, а й з тривалістю життя. Спочатку це може здатися навіть абсурдом, але деякі наукові дослідження вказують на певні генетичні особливості, які пов'язані з пігментацією волосся. "Ми - Україна" дізнавався, чи дійсно впливає колір волосся на тривалість життя.

 

Тривалість життя і колір волосся - чи є зв'язок

 

У рудоволосих людей, згідно зі спостереженнями науковців, часто відбуваються зміни в гені MC1R, які можуть впливати на їхню чутливість до болю, рівень вітаміну D та схильність до певних шкірних хвороб.

Люди зі світлим волоссям мають менше меланіну, що знижує природний захист від ультрафіолетових променів і збільшує ризик розвитку раку шкіри. Натомість темноволосі люди зазвичай мають більшу щільність волосся, що дає їм кращий захист від сонця. Однак деякі дослідження пов'язують темне волосся з підвищеним ризиком гіпертонії. Все ж, наука поки не довела прямого зв'язку між кольором волосся і тривалістю життя.

 

 

Чинники, що впливають на тривалість життя

 

Насправді найважливіші чинники, що впливають на довголіття - це:

- здоровий спосіб життя,

- харчування,

- кількість стресових ситуацій, 

- заняття спортом та іншою фізичною активністю,

- спадковість,

- екологічні умови.

Колір волосся насправді це одна з багатьох генетичних характеристик, що може свідчити про певні схильності організму, але він не є вирішальним чинником. Тобто, простим словами: не має значення, чи у вас руде чи темне волосся, адже це ніяк не визначить скільки років ви проживете. Найголовніше -

це те, як ви ведете своє життя щодня.

 

 

Наостанок варто підкреслити, що найважливіше це піклуватися про своє здоров’я, відмовлятися від шкідливих звичок та підтримувати гармонію між фізичним і психічним станом. Краса полягає в різноманітності, і вона точно ніяк не вплине на кількість прожитих років.

Раніше "Ми-Україна" пояснював, чи справді дешеві шампуні можуть спровокувати випадіння волосся. 

Головне