Китайські виробники смартфонів вступили у високотехнологічну битву з Apple та Samsung

Китайські виробники смартфонів здійснюють спробу відійти від випуску більш дешевих моделей та вийти на ринок пристроїв високого класу. Таким чином вони прагнуть посунути з лідерських позицій гігантів галузі – американську Apple та південнокорейську Samsung. 

Про це пише CNBC.

Так, минулого тижня в ході однієї з найбільших у світі виставок мобільної індустрії –  Mobile World Congress – китайські виробники продемонстрували широкий спектр нової продукції:

  • китайська Oppo – четвертий за обсягами виробник мобільних телефонів у світі – продемонстрував складаний смартфон Find N2 Flip. Цінник на нього перевищує 1000 доларів;
  • його конкурент Xiaomi показав  моделі Xiaomi 13 та Xiaomi 13, вартість яких також перевищує 1000 доларів;
  • Honor, яка колись була складовою телекомгігатна Huawei, презентувала модель Magic Vs за $1690.

“Багато компаній, таких як Oppo, Xiaomi, OnePlus, Vivo, RealMe та інші, прагнуть пограти м’язами, намагаючись забезпечити собі місце на ринку поряд з Apple та Samsung”, – зазначив Бен Вуд, керівник відділу досліджень CCS Insight.

До переходу на випуск дорожчих пристроїв китайських виробників підштовхнув торішній обвал продажів смартфонів до рівня 2013 року. Водночас частка продажу високоякісних пристроїв виросла з 11% у 2020 році до 18% у 2022 році. Майже весь цей сегмент ринку під своїм контролем тримають Apple і Samsung. 

Аналітики вважають, що китайським виробником доведеться подолати довгий та непростий шлях до виходу на преміальний ринок. Єдиним виключенням серед них компанія Huawei, яка у 2020 році стала лідером ринку смартфонів. Втім її позиції було втрачено після санкційного удару з боку США.

Як писав “Ми-Україна” раніше, Міністерство внутрішніх справ не буде оприлюднювати списки бійців “Гвардії наступу”. Наразі вже надійшло і обробляється 23 тис. заявок від кандидатів у добровольці.

Головне