Кабмін звільнив заступника керівника Держмитниці Черкасського

Кабінет Міністрів України звільнив заступника керівника Державної митної служби Руслана Черкасського. Повідомив про відповідне рішення рішення представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“Звільнено: Черкасського Руслана Анатолійовича з посади заступника Голови Державної митної служби України”, – йдеться у повідомленні Мельничука.

Як відомо, Кабінет Міністрів ще 1 лютого звільнив керівництво митниці. Щодо Черкасського, то його тоді  відсторонили від виконання повноважень та порушили дисциплінарне провадження . З того моменту Руслан Черкасський “перебував” на лікарняному.

Раніше “Ми-Україна” писали, що народного депутата від “Слуги народу” Павла Халімона вирішили звільнити з посади заступника голови фракції. Це сталося після того, як Халімон під час війни придбав маєток в історичній місцевості Києва Звіринець, на печерському пагорбі, вартістю понад 10 млн гривень.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.