Фон дер Ляєн і Макрон вирушать разом до Китаю

Президент Франції Еммануель Макрон разом з головою Єврокомісії Фон дер Ляєн здійснить державний візит до Китаю. Про це повідомив офіційний представник ЄК Ерік Мамер, пише Укрінформ.

Відомо, що Урсула фон дер Ляєн не братиме участі в заходах цього візиту.

“Чому вона прямує разом із президентом Макроном? Причина дуже проста: президент Макрон запланував свій візит і запропонував їй попрямувати разом із ним”, – відповів прес-секретар.

Мамер додав, що в четвер, 30 березня, фон дер Ляєн виступить із “дуже важливою доповіддю” про відносини з Китаєм.

“Але є одна деталь, яку я має вам повідомити. Її поїздка не є частиною державного візиту французького президента до Китаю. Два візити відбудуться паралельно в схожому контексті, але переговори, які ми організуємо для голови комісії, не будуть спільними з французькою делегацією. Тобто вона не братиме участі в державному візиті Франції. Але вони попрямують туди разом”, – пояснив представник ЄК.

Зазначається, що візит має відбутися наступного тижня, наразі опрацьовується порядок денний. Під час зустрічі серед тем для обговорення в Пекіні будуть події в Україні.

Нагадаємо, що сподівання російського диктатора Володимира Путіна на візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна в росію не виправдалися

Як писав “Ми-Україна” раніше, візит голови Китаю Сі Цзіньпіня до росії свідчить про посилення позицій Піднебесної в регіоні.

Головне