Зеки, росіяни з кредитами, заробітчани і далекосхідні народності: названо контингент рф під Кремінною

Зеки, росіяни з кредитами, заробітчани і далекосхідні народності: названо контингент рф під Кремінною

На Кремінському напрямку військове керівництво рф не кидає в штурми професійних військових, натомість використовує в "м'ясних штурмах" ув'язнених, представників далекосхідних народностей та росіян, які пішли на війну, бо не мали більше де заробити. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів начальник служби зв'язків з громадськістю 63 ОМБр Ростислав Ящишин.

"Контингент там різношерстний. Не можна сказати, що там лише професійні військові, або лише люди, які раніше ніколи не тримали в руках автомата. Тобто, є і такі, і такі, залежно від штурмової групи, яка намагається атакувати. Взагалі можна сказати, що є чотири категорії російських військовослужбовців, які зараз намагаються вести штурмові дії на нашому напрямку: це люди, які сиділи за ґратами і яким пообіцяли зменшити строк; росіяни, які погрузли в кредитах і це їхня єдина надія на те щоб їх погасити; росіяни, які просто не мають можливості знайти іншу роботу, переважно молодь і далекосхідні народності", - зазначив він. 

Ящишин наголосив на тому, що техніку окупанти шкодують, а от людей не бережуть. 

Нагадаємо, в 63 ОМБр повідомили про велике скупчення сил ворога в напрямку Кремінної. Противник атакує і штурмує, застосовуючи як піхоту, так і техніку, проте успіхів наразі не має. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, голова Авдіївської МВА Віталій Барабаш розповів, що після початку сильних морозів на фронті російські окупанти стали частіше намагатися прорвати українську лінію оборони.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.