Закон про мобілізацію: Рада розглянула всі правки, але голосів на їх підтримку не вистачило, - Мошенець

Закон про мобілізацію: Рада розглянула всі правки, але голосів на їх підтримку не вистачило, - Мошенець

Народні депутати напередодні, 10 квітня, розглянули всі правки до урядового законопроєкту про мобілізацію,на їх підтримку забракло голосів. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла народна обраниця  та заступниця голови комітету ВРУ з питань антикорупційної політики Олена Мошенець. 

Вона зазначила, що це пов’язано з тим, що кількість нардепів у залі постійно змінювалася.

"Кількість правок величезна - понад 4000. І в залежності від того, який блок правок розглядався, депутати приходили, виступали і йшли… Таким чином жодна правка не була підтримана, бо необхідної кількості голосів для цього не було… Ще продовжується робота над цим законопроєктом, ще будуть ставитися правки на підтвердження і після цього, сподіваюсь, документ підпишуть", - зазначила депутатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відсидітися нікому не вдасться, на кону – доля України: Павлюк закликав українців вступати до ЗСУ

Нагадаємо, законопроєкт про мобілізацію в Україні може бути ухвалений вже до кінця поточного тижня. Напередодні, 10 квітня, депутати почали його розгляду у сесійній залі. Цей документ Кабмін вніс до Ради ще у грудні минулого року, але через низку зауважень його було відкликано 13 січня. Оновлений проєкт закону внесли до ВР 30 січня, вже 7 лютого його підтримали у першому читання, щоправда тепер народні обранці мають врахувати 4195 поправок.

Як писав "Ми-Україна" раніше, норму про демобілізацію з урядового законопроєкту про мобілізацію було виключено. Речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін пояснив, що це було зроблено тлі побажання від Генштабу ЗСУ.

Головне