Ворог тисне на Куп'янськ і намагається влізти в місто з півночі - Трегубов

Ворог тисне на Куп'янськ і намагається влізти в місто з півночі - Трегубов
Фото: armyinform

Росіяни не відмовились від планів захопити Куп'янськ і досі намагаються просуватися до міста, хоча помітних успіхів не мають. Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив речник Угруповання об'єднаних сил Віктор Трегубов.

За його словами, на окупанти на своїх картах знову позначають Куп'янськ як окупований.

"На власних мапах вони малюють його ще раз окупованим. А останнім часом все, що росіяни малюють на власних мапах, - це їхня програма мрії, програма максимум", - сказав речник УОС. 

Він пояснив, що противник намагається просуватися до міста з півночі і звузити український плацдарм на лівому березі Осколу. Водночас спроби безпосередньо зайти до Куп'янська також тривають.

"Намагаються заходити. Намагаються влізти з північного боку, намагаються чіплятися за північні околиці міста, але без особливих успіхів", - зазначив Трегубов.

За словами офіцера, тактика росіян суттєво не змінилася. Через особливості місцевості вони продовжують діяти невеликими штурмовими групами за підтримки дронів та авіації.

"Вони так само намагаються інфільтруватися маленькими групами, при активній підтримці дронів і при активній роботі, в тому числі, КАБів", - додав він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, окупанти останнім часом "сильно пожвавились" одразу на кількох напрямках в зоні відповідальності УОС.

Головне