Відсутність у небі А-50 допомагає працювати по російських літаках, - Ігнат

Відсутність у небі А-50 допомагає працювати по російських літаках, - Ігнат

Відсутність у небі літака далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50 допомагає ЗСУ в певній мірі відпрацьовувати по російських літаках.

Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі "Ми-Україна".

"Ворог отримує менше інформації про наші радіолокаційні станції, про засоби ППО, які мають випромінювання. Вони це все фіксують за допомогою повітряного радара, яким є А-50. Зокрема, відстежують повітряні цілі на території нашої держави. Пілоти, які майже щодня завдають ударів по окупантах різними засобами ураження (літаки бомбардувальної, штурмової, винищувальної авіації) можуть відстежувати їх в режимі реального часу та надавати цю інформацію командним пунктам. Зникнення цих літаків, хоча б тимчасово, є для нас добрим знаком, це в деякій мірі  допомагає відпрацьовувати по російських літаках", - зауважив він.

Варто нагадати, що вранці, 29 лютого, Повітряні сили ЗСУ повідомили про знищення ще одного бомбардувальника Су-34 на східному напрямку.

Як відомо, 27 лютого ЗСУ збили два Су-34 противника, а до цього за лютий ще шість літаків цього типу. Упродовж цього місяця українські воїни ліквідували також один Су-35, один Су-35С і літак А-50 над Азовським морем. 

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Сирський прокоментував ситуацію в районі проведення операції Сил оборони.

Головне