В "Азові" розповіли, як ворог перебудовує логістику на тлі уражень

В
Фото: скриншот з відео

Через постійні удари українських дронів росіяни змінили тактику постачання своїх підрозділів. Великі колони техніки майже зникли, тепер окупанти доставляють паливо і БК невеликими партіями. Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив заступник командира 41-го полку безпілотних систем 1-го корпусу НГУ "Азов" на псевдо "Лакі".

"Великі колони вже зустрічаються дуже рідко, їх противник змушений дробити, в залежності від того, якими засобами ми користуємося. І, відповідно, ми контролюємо все до узбережжя Азовського моря, ми можемо бачити кожну машину, кожен паливозаправник.. вони все ще доїжджають, але набагато рідше, і їм набагато довше часу треба. Тому що, якщо говорити про перевезення невеликими партіями, це дозволяє значно зменшити втрату від одного удару", - пояснив він. 

Військовий розповів, що окупанти продовжують розбудовувати залізничну інфраструктуру, аби забезпечити стійкість своїх логістичних маршрутів.

"росія розбудовує залізничну інфраструктуру і намагається диверсифікувати способи доставки логістики. Вони всіма способами намагаються забезпечити постачання, адже логістика — це основа армії", - сказав він.

"Лакі" повідомив і про оперативну ситуація в зоні відповідальності "Азову". За його словами, ситуація залишається контрольованою, хоча противник не припиняє спроб наступу.

"Противник не збавляє темпів. Він постійно шукає слабкі місця, намагається проводити ротації, підтягувати боєкомплекти, паливо та особовий склад. Наше завдання — максимально ускладнити їм цей процес... Ми вражаємо весь спектр цілей. Сучасна війна - це насамперед боротьба за логістику. Знищення навіть одного автомобіля з боєкомплектом може значно більше вплинути на результат, ніж ураження окремої бойової машини", - наголосив він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Сили оборони України у ніч на 28 червня уразили два НПЗ на території росії - у Краснодарському краї і Ярославській області. 

Головне