У Силах логістики розкрили, наскільки армія забезпечена зимовим екіпіруванням

У Силах логістики розкрили, наскільки армія забезпечена зимовим екіпіруванням

Речник командування Сил логістики ЗСУ Валерій Шершень розповів, наскільки зараз все гаразд із забезпеченням екіпіруванням для холодної пори роки для наших захисників. В ефірі "Ми-Україна" він зазначив, під час підготовки до настання зимового періоду військове керівництво максимально врахувало всі потреби особового складу Сил оборони.

"Наголошу на тому, що фахівці командування Сил логістики ЗСУ визначають потребу у майні, формують заявки. Генштаб ці заявки подає до Міноборони і надалі відбуваються процеси з реалізації цих потреб. Також враховується гриф потреби: є нагальна потреба, є мінімальна, є першочергова. Це невпинний процес. Звісно підготовка до зими - це планові заходи, тут було враховано максимально всі належні потреби, які маємо на фронті. Процеси тривають і думаю, що все гаразд на цьому напрямку", - повідомив він. 

За словами Шершня, ситуація з майновим та речовим забезпеченням українських воїнів у порівнянні з початком повномасштабної війни змінилась кардинально. Він визнав, що певні проблеми все ж є, але нині в майновому забезпеченні усе відлагоджено на належному рівні. 

"У першій декаді ведення війни основні зусилля зосереджувалися на доукомплектуванні речовим майном військових частин бойового складу, забезпечення формування нових військових частин, створення необхідних запасів, їх розосередженння, своєчасній видачі та поповненні. Маємо чітку статистку: на початку збройної агресії особовий склад був укомплектований польовим обмундируванням на 100%, військові запаси речового майна складали 23% від потреби, оперативні та стратегічні запаси були відсутні. Це стало наслідком недофінансування заходів щодо відновлення запасів речового майна. Протягом останніх трьох років на речове забезпечення фінансування зменшилось на 14% і на відновлення запасів кошти тільки планувалися, але не виділялися", - пояснив він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російські окупанти анонсували свої наміри зробити акваторію порту в Маріуполі глибшою. За оцінкою речника ВМС ЗСУ Дмитра Плетенчука, це загарбники роблять, щоб і надалі вивозити награбоване з українських територій.

 

 

Головне