У Чорному морі затишшя: Гуменюк не виключає, що, можливо, перед наступною бурею

У Чорному морі затишшя: Гуменюк не виключає, що, можливо, перед наступною бурею

Росіяни не виводять кораблі-носії "Калібрів" в акваторії Чорного та Азовського морів з 19 лютого. Всі ракетоносії перебувають у пунктах базування, проте на їх виведення на чергування потрібно не більше трьох годин, нагадала в ефірі "Ми-Україна" керівниця пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталя Гуменюк.

"Ракетоносії ворог завів в пункти базування, вони споряджені і готові. Пам'ятаємо, що з початку роки вони вже застосовувались під час масованих ракетних атак і з огляду на загальну аналітику, розуміючи паузу, яку витримав противник, розуміючи його тяжіння до сакральних дат і різні інші інтерпретації, зокрема і підготовку до тих самим квазі-виборів, можна говорити про те, що зараз певне затишшя, можливо, перед наступною бурею", - зазначила вона.

Станом на ранок 22 лютого в басейні Чорного моря службу несуть два судна Чорноморського флоту рф. Вони займаються забезпеченням контролю за надводною ситуацією і захистом пункту базування. В Азовському морі на чергуванні перебуває один корабель, який викриває надводну обстановку, відстежує проходження цивільним суднами Керч-Єнікальської протоки та, можливо, " забезпечує контрольне прикриття в тому числі і зайвої конструкції, яка зветься Кримський міст".  

Як писав "Ми-Україна" раніше, напередодні ЗСУ нанесли удар по одному з полігонів, який розміщений ворогом на лівому березі Дніпра, противник зазнав значних втрат - йдеться про "десятки загиблих окупантів". Речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук назвав цю атаку відповіддю на "дедлайни Путіна".

Головне