Цьогоріч 2400 українських ветеранів отримають житло, - Лапутіна

Цьогоріч 2400 українських ветеранів отримають житло, - Лапутіна

Міністерство у справах ветеранів України анонсувало надання житла 2400 родинам ветеранів цього року. Про це очільниця відомства генерал-майор запасу Юлія Лапутіна розповіла в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". 

"На жаль, з 2014 року в державі до 2019 року ніхто не опікувався ветеранською політикою. Не було відповідної установи або державного органу, який би цим займався. Багато в чому був проактивним був громадський сектор. За ці роки ми почали забезпечувати одну з основних потреб ветеранів, яка є - це житло. Цього року буде надано житло 2400 родинам українських ветеранів. Це дуже важливо, тому що ці люди стоять в черзі з моменту започаткування Мінветеранів і ще до того, коли була Служба у справах ветеранів. Окрім цього бюджетом наступного року передбачено збільшення фінансування на житло, тому що це одна з найбільш нагальних потреб", - зазначила мінстерка.

Вона додала, що кошти в держбюджеті-2024 також закладено і на інститут помічника ветерана та всі центри ветеранського розвитку. У Міністерстві у справах ветеранів також зараз працюють і над питанням психологічної реабілітації українських захисників. Для прикладу, нині відомство займається відновленням Бородянського центру, який росіяни зруйнували на самому початку повномасштабної війни. Йдетьс не лише про відбудову споруди, а й про вдосконалення послуг, які в ньому надаються. Там, за планами, мають бути впроваджені сертифіковані міжнародними організаціями програми. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, начальник поліції Києва Дмитро Шумейко, коментуючи роботу столичного ресторану "Бохо", заявив, що відповідальності за порушення комендантської години не передбачено,

Головне