Суто цивільний об'єкт, четверо загиблих, - Федоров розповів про наслідки обстрілу підприємства у Запоріжжі

Суто цивільний об'єкт, четверо загиблих, - Федоров розповів про наслідки обстрілу підприємства у Запоріжжі

Ворожа ракетна по промисловому підприємстві у Запоріжжі, яку росіяни вчинили 8 квітня, обірвала життя чотирьох людей. Ще восьмеро осіб зазнали травмувань, розповів в ефірі "Ми-Україна" очільник Запорізької ОВА Іван Федоров. 

Він наголосив на тому, що цей об'єкт не мав жодного стосунку до військової промисловості. 

"З минулої п'ятниці ворог щодня обстрілює не лише Запорізьку область, а і безпосередньо саме місто Запоріжжя. Минулої п'ятниці було п'ять ракетних ударів, в суботу - також п'ять, потім продовжились атаки на нашу енергетичну інфраструктуру і, на жаль, вчора ворог поцілив в один з промислових об'єктів. Цей об'єкт не мав нічого спільного з військовими та військовою промисловістю, це був суто цивільний об'єкт, який виробляв скло і не мав точно нічого спільного з виробництвом будь-чого військового. Під час обстрілу цього об'єкту чотири людини загинуло, вісім - постраждало, один з них у важкому стані в реанімації в одній з міських лікарень. Тож ворог продовжує знищувати нашу цивільну інфраструктуру та вбивати наших цивільних людей", - розповів він. 

Федоров зазначив, що противник став більш активно обстрілювати і область. За останню добу прифронові міста та села зазнали 536 обстрілів. Переважно для ураження росіяни застосовують артилерію, а також FPV -дрони.

Як писав "Ми-Україна" раніше, також російські окупанти не припиняють гатити по Херсонській області. Упродовж минулої доби ворог накривав вогнем 15 населених пунктів, є руйнування та поранені. 

Головне