Сунак дуже емоційно сприйняв побачене в Україні, - Клименко

Сунак дуже емоційно сприйняв побачене в Україні, - Клименко

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив, що прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак дуже емоційно сприйняв наслідки обстрілу росіянами Києва 2 січня.

Про це він розповів в ефірі "Ми-Україна".

"Коли наші міжнародні партнери, лідери держав приїжджають до нашої країни, це в першу чергу ми говоримо про емоційну складу, сприйняття, що відбуваються в Україні. Ми дивимось новини, картинка змінює картинку і емоційно люди не встигають пропустити це через себе. Вчора прем’єр-міністр Великої Британії достатньо глибоко емоційно сприйняв те, що відбувається у нашій державі. Зокрема, він побачив знищений будинок, понівечені квартири. Він зустрівся з громадянами, які проживали в цих будівлях і залишились живими", - сказав він.

За словами голови МВС, Ріші Сунак був поінформований, куди прилетіла ракета. Також прем’єр Великобританії побачив дитячий садок, в якому через вибух не залишилось ні вікон, ні дверей.

"Ми показали, що 700 осіб залишились без місця проживання. Ми показали, що величезна кількість ракет та дронів направляється на столицю нашої держави та інші міста приносячи смерть і розруху. Ми розповіли про кількість постраждалих і загиблих внаслідок останніх атак ворога", - додав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак у ході візиту до Києва відвідав зруйновану під час російського ракетного удару 2 січня багатоповерхівку у Солом'янському районі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Міноборони назвали ключові положення безпекової угоди з Британією.

Головне