Ситуація на ЗАЕС: в "Енергоатомі" розповіли, скільки на станції залишається відданих Україні працівників

Ситуація на ЗАЕС: в

На захопленій росіяни Запорізькій АЕС триває деградація устаткування, "Росатом" продемонстрував свою повну неспроможність підтримувати об'єкт в належному стані. Більше про ситуацію на ЗАЕС в ефірі "Ми-Україна" розповів президент "Енергоатом" Петро Котін. 

Він наголосив на тому, що на об'єкті, які практично від самого початку повномасштабної війни захопив під свій контроль агресор досі працює більш як 800 українців, які не погодились підписувати контракт з російською держкорпорацією з атомної енергії. 

"Ситуація на ЗАЕС погана і вона не покращується. Наші люди продовжують там працювати під тиском, ще залишається там 812 людей наших - українських патріотів.На жаль, 2600 людей підписали договори з "Росатомом". Водночас на станції продовжується деградація обладнання і всіх аспектів діяльності станції. "Рос атом" показав свою повну свою неспроможність ні поновити роботу станції, ні навіть підтримувати її в належному стані. Постійно відбувається порушення умов ліцензій, правил технічної і ядерної безпеки", - наголосив Котін. 

Нагадаємо, наприкінці вересня МАГАТЕ схвалила резолюцію щодо негайного повернення ЗАЕС під контроль України. Резолюція ядерної безпеки в Україні була висунута Канадою, Фінляндією та Коста-Рікою. Під час генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії вимогу підтримали 69 країн.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Головному управлінні розвідки Міноборони минулого тижня пояснили, чому ядерний шантаж росії більше не працює.

Головне