Розпад рф неминучий, і Заходу слід готуватися до цього, - Данілов

Розпад рф неминучий, і Заходу слід готуватися до цього, - Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозує, що розпад російської федерації неминучий, тому Західним союзникам варто до цього готуватися.

Про це він заявив в ефірі "Ми-Україна".

На його думку, з Путіним ніхто говорити не буде.

"Є певний позитивний зсув в наш бік, що слово "перемога" починає звучати в устах західних політиків. На превеликий жаль, у них є певні побоювання розпаду росії і вони занепокоєні, як все буде далі відбуватися, адже росія - ядерна держава. І повірте, фрагментація росії обов'язково відбудеться. І заходу слід готуватися до цього", - зауважив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З чим пов'язані "вкидання" про смерть путіна

Нагадаємо, Білий дім звернув увагу на реакцію Путіна щодо Махачкали. Російський диктатор Володимир Путін жодним чином не відреагував на заворушення у аеропорту Махачкали.

"Місцеві провінційні чиновники, звичайно, досить швидко засудили цей натовп, і я почув протягом останньої години, що пан Путін вирішив провести якусь зустріч із представниками служби безпеки. Але поза цим ми нічого не почули від Кремля: ані засудження, ані жодних закликів до припинення ненависті, дискримінації та фанатизму щодо євреїв, нічого. І я думаю, що це дуже промовисто", - зазначив координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, секретар РНБО Данілов заявив, що передача Україні ППО в оренду відбувається за спрощеною процедурою.

Головне