Росіяни зараз наступають по всій лінії від Куп'янська до Кремінної, - Краснов

Росіяни зараз наступають по всій лінії від Куп'янська до Кремінної, - Краснов

Армія рф безперервно веде штурмові дії уздовж всієї лінії від Куп'янська до Кремінної, окупанти вишукують слабкі місця, які можуть прорвати. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів командир взводу 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригадт (95 ОДШБр) Станіслав Краснов.

"Вони наступають зараз по всьому напрямку - від Куп'янська до Кремінної, і навіть нижче. Це безперервна лінія їх штурмів. Вони "щупають", де в нас є слабина, де вони можуть прорвати. Там, де зайшли якісь нові підрозділи - вони обов'язково в цей момент намагаються провести свій наступ. Вони хочуть, на мою суб'єктивну думку, якихось гучних політичних перемог, які були б присвячені "виборам" в росії, щоб Путін міг показати, що він успішно воює і перемагає", - зазначив він.

За його словами, однієї з ключових цілей є Куп'янськ. 

"Дуже рвуться до нього. Зазнають величезних втрат, але кожного дня майже проводять штурми, намагаються зайняти панівні висоти, взяти під вогневий контроль і в кінці кінців захопити сам Куп'янськ", - додав він. 

Нагадаємо, ще восени в ОСУВ "Хортиця" повідомляли, що на Лимано-Куп'янському відтинку фронту перебуває близько 110 000 осіб живої сили противника, з яких 42 000 - на Куп'янському відтинку фронту. Станом на початок лютого на Куп'янському напрямку росіяни сконцентрували 533 танки, 650 ББМ, 430 артсистем та 160 РСЗВ. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, в ОК "Південь" розповіли, чи став ворог нарощувати угруповання на лівому березі Херсонщини.

Головне