Росіяни почали застосовувати проти України справжні раритети на кшталт П-35, - експерт

Росіяни почали застосовувати проти України справжні раритети на кшталт П-35, - експерт

Росіяни почали застосовувати проти України справжній раритет, зокрема ракети П-35. На це звернув увагу авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі програми "Лінія фронту".

За його словами, П-35 є частиною берегових комплексів і це справжній раритет.

"Розумієте, П-35 це береговий комплекс, їх там з землі підіймають, тому що їх перевозити неможливо, вони такі здоровенні, що їх особливо на машинках не покатаєш. Це щось схоже на Х-22. Вона десь 11 метрів завдовжки, товстенна, бойова частина там теж близько тонни. І це такий вже дійсно раритет. Тому я вважаю ці приклади з цими ракетами П-35, з цими анахронізмами, це те, що вони не просто там зачищають свої склади. В них просто, я так розумію, особливо немає чим вже бити. Ось в чому питання", - зазначив експерт.

Водночас він додав, що склад ракет окупантів теж змінився.

"Всі атаки, які були, якщо аналізувати з 29 грудня, то термін між атаками збільшується, сам склад цих ракет зменшується і змінюється. І вони нібито перейшли більше в балістику. Але не в балістику як високоточну зброю, а в грубій недосконалій зброї, яка для цього не передбачена. Це протикорабельні ракети Х-22, бо ми трохи забуваємо про те, що це корабельна ракета в першу чергу. І С-300, С-400 - це зенітні ракети", - наголосив Криволап.

Як повідомляли "Ми-Україна", сапери Державної служби України з надзвичайних ситуацій ліквідували бойову частину ракети Х-101, яку виявили у Святошинському районі Києва після ракетної атаки рф. 

Головне