Росіяни перемістили літаки на аеродром в Кіровське, - Братчук

Росіяни перемістили літаки на аеродром в Кіровське, - Братчук

Російське військо після ударів по Джанкої вирішили перемістити свої літаки та гелікоптери на аеродром в Кіровське, що на схожі тимчасово окупованого Криму.

Про це розповів речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук в ефірі "Ми-Україна".

"На скільки відомо, літаки та гелікоптери росіяни перемістили на аеродром у Кіровське. Це за попередньою інформацією. У них там достатньо об’єктів, де ці літаки можна сховати. Я думаю, час замислитись росіянам, що ці літаки під землю вони сховати не зможуть, бо просто не встигнуть. Будуть проводити відповідні заходи, намагатися убезпечити літаки від таких ударів, але впевнений, що нічого не вдасться", - зауважив він.

Братчук також закликав кримчан не знаходитися поблизу російських військових об’єктів.

"Ті, кримчани, що були громадянами України, я сподіваюся хтось з них приховав паспорт України. Я думаю, час стерти пилюку з нього. А щодо тих, хто приїхав після 2014 року, їм треба замислитись над тим, що треба повертатись. Єдине питання – до яких регіонів", - додав Братчук.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, всі військові об'єкти ворога на території захопленого росіянами Криму є законним цілями для Сил оборони України. Аеродром в Джанкої, на якому попередньої ночі гриміли потужні вибухи, є одним з них.

Головне