рф у бухтах окупованого Криму займається "пакуванням речей", - Гуменюк

рф у бухтах окупованого Криму займається

У тимчасово окупованому Криму в бухтах триває процес "пакування" і переведення логістики і інфраструктури на іншу базу - Новоросійськ.

Про це розповіла начальниця пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі  "Ми-Україна".

Вона зауважила, що рівень ракетної небезпеки Генеральний штаб оцінює стало високим, оскільки ракетоносії присутні і дальність цих ракет може сягати будь-якої точки України.

За її словами, росіяни готують логістику та інфраструктуру для перевезення на базу у Новоросійськ.

"Орієнтир у них такий, що треба перемістити туди все. Але все не так просто технічно, зокрема і поява нового великого десантного корабля в акваторії Чорного моря може свідчити про те, що це черговий великий чемодан, куди пакуються речі", - зазначила вона.

За даними Гуменюк, останнім часом окупанти використовують великі кораблі у логістичних цілях.

Нагадаємо, 7 січня російська армія перекинула в тимчасово окупований Севастополь, що в Криму, новий десантний корабель проєкту 11711 типу "Іван Грен".

Наприкінці січня 2022 року, за місяць до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, корабель "Петро Моргунов", який належить до цього проєкту, був перекинутий у Чорне море. Він начебто був необхідний для участі у навчаннях. Це судно майже безперервно перебувало у бухті Новоросійська.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Підмосков’ї сталася масштабна пожежа на заводі полімерної продукції "Павітек".

Головне