Понад 100 окупантів здалися в полон за місяць на Таврійському напрямку, - Штупун

Понад 100 окупантів здалися в полон за місяць на Таврійському напрямку, - Штупун

Понад сотню окупантів здалися в полон за місяць на Таврійському напрямку. Також знизилась кількість атак ворожих дронів-камікадзе.

Про це заявив речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Значно знизилась кількість застосувань дронів-камікадзе, трошки більше десятка, тоді як зазвичай це в районі 70-80, близько сотні. І знову ж таки близько 10 окупантів здались у полон. Таким чином за три дні вже нараховується майже 30 полонених загарбників. А за місяць - понад 100 таких осіб", - розповів речник.

Штупун також зазначив, що негода на лінії фронті тягне за собою ускладнене застосовування БПЛА та зменшення артилерійської активності з обох боків. Крім того, воїнам у таких умовах необхідно зігріватись, а це заважає маскуванню. Тому вони застосовують певні хитрощі.

"По-перше, холодно. Потім - вимушені грітись, що в деяких випадках демаскує, потрібно деякі хитрощі використовувати, які наші воїни і застосовують. І плюс ускладнено застосування БПЛА, що своєю чергою тягне за собою зменшення артилерійської активності. Це працює в обидві сторони", - додав Штупун в ефірі.

Нагадаємо, у низці російських підрозділів, які діють на Таврійському напрямку, через суттєві втрати у живій силі спостерігається істотне погіршення морального-психологічного стану. Як наслідок, бійці рф відмовляються від участі у штурмах, також частіше стали фіксуватись випадки friendly fire.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, на Таврійському напрямку російські окупанти проявляють непокірність, відмовляючись брати участь у штурмах та навіть виходити з окопів.

Головне