Польські фермери погрожують відновити блокаду на двох пунктах пропуску, - ДПСУ

Польські фермери погрожують відновити блокаду на двох пунктах пропуску, - ДПСУ

Польські фермери продовжують блокувати пункти пропуску “Яготин” та “Рава Руська” - напередодні не пускали вантажівки з боку України. Також мітингарі можуть зупинити рух через нещодавно розблоковані “Шегині” і “Краковець”. 

Про актуальну ситуацію на кордоні з Польщею в ефірі телеканалу “Ми-Україна” розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко. 

З його слів, станом на ранок 18 квітня ситуація на польсько-українському кордоні не змінилася. Пункт пропуску Ягодин та Рава Руська залишаються заблокованими. Поляки не пропускають вантажівки на територію Польщі. За попередні дві доби через ці пункти пропуску не зміг проїхати ні один вантажний автомобіль. Вантажівки рухаються тільки в бік України і дуже обмежено, особливо в Яготині - всього 77 автомобілів за минулу добу. Наразі, на двох пунктах пропуску черзі в бік України стоять приблизно 570 вантажівок.

Також черги зберігаються і на інших напрямках, які були розблоковані раніше. Зокрема, у напрямку Краковця - 800 вантажівок, у напрямку Шегині - 600 одиниць. І це не зважаючи на те, що рух тут дуже інтенсивний.

Ситуація на цих пунктах пропуску може змінитися. Як повідомили напередодні польські прикордонники, 18 квітня з 9:00 протестувальники планують поновити блокування: Шегині на добу, Краковця - на дві доби. Чи станеться це, речник пообіцяв повідомити  пізніше. Ситуація на польсько-українському кордоні залишається не прогнозованою.

Як повідомляв “Ми-Україна”, фермери у Польщі мають намір заблокувати рух вантажних транспортних засобів на ще одному пункті пропуску. 

Головне