Перемовини ні до чого не призвели, - у ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні з Польщею

Перемовини ні до чого не призвели, - у ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні з Польщею

Ситуація на українсько-польському кордоні попри перемовини сторін залишилась незмінною. Більше про те, що відбувається нині на пунктах пропуску між країнами в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"Перемовини поки ні до чого не призвели, тому польські перевізники продовжують блокувати три основні напрямки: Ягодин, Краківець та Рава-Руська. У напрямку виїзду з Польщі до України вони пропускають за годину одну або кілька вантажівок і станом на ранок сьогодні — є черги, як це було і в попередні дні. Найбільше на КП "Ягодин", це близько 1300 вантажівок і по 500 вантажних автомобілів на напрямках "Краківець" та "Рава-Руська", - зазначив він. 

Речник ДПСУ додав, що з огляду на ситуацію водії стали обирати для себе і інші напрямки. Через це певне скупчення автівок утворилось ще на одному пункті пропуску , йдеться про "Шегині". Станом на ранок 14 листопада там знаходилось близько 1100 вантажівок, які повільно , але все ж рухаються у напрямку України. За підсумками минулої доби цим пунктом пропуску проїхало близько 300 вантажних транспортних засобів на в'їзд в Україну.

Як відомо, вже більш як тиждень триває блокування польським перевізниками кордону. Напередодні, 13 листопада, польські перевізники не домовилися з Україною і продовжили свій страйк.

Як писав "Ми-Україна" раніше, польський лідер Анджей Дуда поновив на посаді прем'єра країни Матеуша Моравецького. Той обіймав вказаний пост з 2017 року. Тепер Моравецький буде очолювати та керувати Радою міністрів.

Головне