Нова підземна школа в Харкові: стало відомо, коли розпочне роботу

Нова підземна школа в Харкові: стало відомо, коли розпочне роботу

У Харкові в найближчому майбутньому почне працювати ще одна підземна школа. У планах - до початку наступного навчального року звести ще декілька таких закладів в різних районах міста, розповів в ефірі "Ми-Україна" харківський міський голова Ігор Терехов.

"Ми отримали вже дозвіл на використання цієї школи. Тому будемо розпочинати заняття у справжній підземній школі – вона розрахована на 450 учнів у одну зміну. Ми не зупиняємося, в планах у нас – до 1 вересня побудувати ще 3-4 таких підземних школи в різних районах міста. Це дуже актуальне та важливе питання для харків'ян", – зазначив він. 

Що стосується підземних медичних установ, ХОВА отримала субвенцію від держави на спеціальні укриття в лікувальних закладах .

"Будемо будувати", - додав Терехов.

Міський голова Харкова також озвучив, як обласний центр готуватиметься до прийдешнього осінньо-зимового періоду. Він розповів, що вже відбувається підготовка енергосистеми, тепломережах та безперебійності водопостачання. 

Нагадаємо, заяви росіян та західних аналітиків про прийдешній "наступ рф на Харків" не налякали місцевих жителів, люди з міста не виїздять. Міський голова Ігор Терехов повідомив, що панічний настроїв у місті немає, бізнес працює.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Комітет з питань національної безпеки схвалив на своєму засіданні законопроєкти про продовження воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.