Підготовка російського наступу на Харків: Терехов розповів, які настрої у місцевих 

Підготовка російського наступу на Харків: Терехов розповів, які настрої у місцевих 

Заяви росіян та західних аналітиків про прийдешній "наступ рф на Харків" не налякали місцевих жителів, люди з міста не виїздять. На цьому в ефірі "Ми-Україна" наголосив харківський міський голова Ігор Терехов. 

"Перш за все, хочу сказати, що це повинні коментувати військові. Але що стосується таких планів ворога, то хочу нагадати, що від самого початку війни росіяни намагались захопити Харків і всю Україну, але ці плани не можливо було здійснити. Я впевнений в тому, що наші військові підготовлені, що вони витримають всі ці атаки агресора і обов'язково відстоять і місто Харків, і Україну", - зазначив він.

Терехов розповів, що Москві не вдалось залякати незламних харків'ян. Люди з обласного центру не виїздять.  

"Дійсно, була частина людей, яка напередодні свят виїхала в інші міста, потім вони повернулись, коли відсвяткували Великдень. На жаль, на свято був потужний обстріл міста, були руйнації. До речі, комунальник з цими всіма викликами впорались", - зауважив міський голова. 

Ніч у Харкові, так само як і ранок, пройшли спокійно. Повітряна тривога вмикалась, але обстрілів не було. 

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни вважають, що окупанти готують масштабний наступ на Харків. Для цього передислокували частину військ до Курської області та формують там нове угруповання. Водночас експерти наголошують на тому, що для взяття місті силу  армії не вистачить.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Російське окупаційне військо упродовж минулої доби, 6 травня, 244 рази відкривало вогонь по мирних містах та селах Сумської області. Є загиблий та поранені, постраждали діти. 

Головне