Немає великого скупчення військ рф на півночі, - ОК "Північ"

Немає великого скупчення військ рф на півночі, - ОК

З боку російської федерації немає великого скупчення військ на півночі. Наразі немає загрозливого скупчення російських військ на кордоні.

Про це заявив речник Оперативного командування "Північ" Вадим Мисник в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, наразі не можна говорити про загрозливе скупчення російських військ на кордоні, адже для серйозної загрози варто звертати увагу на розгортання всієї інфраструктури — військових госпіталів, кухонь і т.д. Цього наразі немає.

Він додав, що постійно фіксують ворожі ДРГ, які в основному ведуть розвідку місцевості. Крім того, є обстріли зі сторони північного сходу. З боку Білорусі обстрілів немає. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Наш вибір один - вижити і перемогти". Ексклюзивне інтервʼю Володимира Зеленського телеканалу "Ми-Україна"

Нагадаємо, у Повітряних силах не виключили можливості авіаційної загрози з Білорусі.

Оскільки російська авіація може швидко переміщатися на великі відстані та виконує навчання на території Білорусі, використовуючи її аеродроми, існує загроза.

Як відомо, Білорусь надає допомогу росії у війні проти України. Ще на початку повномасштабного вторгнення російські окупанти атакували нашу країну, включаючи територію Білорусі. В той час ворожі сили захопили частину Київської, Чернігівської та Сумської областей. Пізніше наші війська звільнили ці регіони. Також росіяни використовували Білорусь для здійснення ракетних ударів по нашій країні.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Канада збільшить допомогу Україні на тлі затримок з боку США.

Головне