Музичук заявив про активізацію ворога у Липцях та Вовчанську: що там нині відбувається

Музичук заявив про активізацію ворога у Липцях та Вовчанську: що там нині відбувається

Російські окупанти посилили спроби штурму населеного пункту Липці на Харківщині з метою витіснення Сил оборони з цього напрямку. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Національної гвардії України Руслан Музичук.

"Протягом останньої доби активність ворога була спрямована в бік населеного пункту Липці, де противник намагається здійснювати і спроби штурму, намагається здійснювати свої дії з метою витіснення Сил оборони і підрозділів, зокрема Національної гвардії, які виконують тут задачі для того, аби створити собі передумови для просування і зміщувати лінію фронту. 

І також ми бачимо, що тривають активні спроби дій противника в районі населеного пункту Вовчанськ. Звичайно, що спробам штурму передують або авіаційні удари, або робота артилерії. Разом з тим противник продовжує застосовувати групи піхоти, вони зрідка використовують бронетехніку, проте використовують автомобільну техніку для того, аби забезпечувати собі логістику, підвезення боєприпасів", - повідомив Музичук.

Водночас він додав, що протягом доби Сили оборони знищили на цьому напрямку один склад БК противника, один міномет, три одиниці автомобільної техніки та били по місцях скупчення особового складу ворога.

Як повідомляли "Ми-Україна", через російські удари в Малоданилівській громаді на Харківщині пролунало пʼять вибухів. Росіяни поцілили в житловий мікрорайон населеного пункту.

Головне