Мотострільці, мобілізовані з ТОТ та "штормівці": Штупун розповів, хто зараз штурмує Авдіївку

Мотострільці, мобілізовані з ТОТ та

Російські окупанти не полишають спроб захопити Авдіївку під свій контроль, проте інтенсивність наступальних дій ворога суттєво зменшилася. Речник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі "Ми-Україна" розповів, хто себе бере участь у штурмах та яку техніку для цих цілей використовує противник.

"Бронетехніки в них набагато поменшало, але вони продовжують кидати вперед піхоту. Намагаються йти досить великими групами, ну як йти - вже повзають, ми їм не даємо йти нормально. Сили Авдіївку штурмують різні - в основному це мотострільці, також фіксуються мобілізовані з тимчасово окупованих територій і підрозділи "Шторм Z" і "Шторм", - зазначив він.

Зниження інтенсивності наступальних дій армії рф, за його словами, обумовлено величезними втратами, яких росіяни зазнали під час попередніх кількох днів активного наступу. 

"Навіть у росіян з'являються якісь думки, навіть росіяни хочуть жити. Хоч вони і бояться свої каральних органів, які їх женуть вперед, але у них є якийсь інстинкт самозбереження, тому зараз бажаючих стало менше", - пояснив Штупун. 

Нагадаємо, в Авдіївській МВА повідомили, що у місті на сьогодні залишаються жити 1614 осіб. Деякі із цивільних просять про евакуацію.

"Люди почали їхати перед цим загостренням, бо всі розуміють, що скоро зима. Багато хто з них казали, що ми другу зиму в таких умовах вже не переживемо, то будемо їхати. Вчора чотири особи виїхали, у неділю ніхто не поїхав, у суботу одна людина. Потроху люди їдуть", - розповів керівник МВА Віталій Барабаш.

Як писав "Ми-Україна" раніше, аналітики ISW дійшли висновку, що спроби армії рф наступати під Авдіївкою сповільнилися через безперервні бої з виснаженням та втрату у живій силі та техніці. 

Головне