Чергова ІПСО: Ляшко пояснив інформацію про нібито дефіцит ліків в Україні через блокаду кордону

Чергова ІПСО: Ляшко пояснив інформацію про нібито дефіцит ліків в Україні через блокаду кордону

В Україні немає дефіциту ліків через блокування поляками кордону. Про це заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в інтерв’ю "Ми-Україна".

"В українських аптеках є повний спектр ліків. В українських дистриб'юторів є повний спектр ліків. В закладах охорони здоров'я є ліки. Ми сьогодні не відчуваємо дефіциту в поставках лікарських засобів. Це чергова ІПСО, яка розганяється, бо ми розуміємо, що є блокада кордонів. І це хочуть зробити для того, щоб люди кинулись в аптеки, викуповували все, що там є, щоб створити штучну кризу. Немає зараз штучної кризи", - наголосив очільник українського МОЗу.

Також він розповів, що штучна криза з медикаментами виникла на початку повномасштабного вторгнення рф.

"Штучна криза в нас була тільки з моменту повномашстабного вторгнення, коли багато аптек позакривалося, коли не працювали логістичні склади. Там все у Міністерства з викрійками і з логістами було в ручному режимі, ми поставляли по аптеках. Але все рівно нам вдалося втримати цю ситуацію. Сьогодні ніякої кризи немає і лікарські засоби продовжують приїжджати в Україну", - зазначив міністр охорони здоров'я. 

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше очільник МОЗу Віктор Ляшко запевнив, що українські лікарні повністю готові до роботи під час блекаутів взимку, якщо такі будуть.

Головне