Лазуткін: Найскладніше для військових – це моральна втома

Лазуткін: Найскладніше для військових – це моральна втома

Втома, передусім морально, є найскладнішим фактором для українських оборонців, особливо на нулі. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів керівник служби зв'язків з громадськістю 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура" (47 ОМБр) Дмитро Лазуткін.

"Знаходячись постійно під обстрілами, під загрозою, цілодобово перебуваючи у стані мішені, дуже важко це все витримувати. Водночас я б не сказав, що якось бойовий дух наших воїнів падає. Навпаки всі один за одного, за Україну, за свої сім'є люди воюють, виходять на бойові завдання та героїчно їх виконують", - наголосив він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зниження порогу до 25 років і військовий облік жінок: якою може бути мобілізація у 2024 році

Раніше цього місяця очільник воєнної розвідки Кирило Буданов розповів, що рекрутингова кампанія, яку Міноборони розпочало у листопаді, не здатна забезпечити необхідний приплив нових військовослужбовців до української армії. А відтак мобілізацію скасовано не буде. В оборонному відомстві наголосили, що мобілізація та рекрутинг є окремими явищами, які існують не один замість іншого. Президент Володимир Зеленській на підсумковій конференції зазначив, що Генштаб ЗСУ озвучив потребу у пів мільйона нових людей у війську.

Нагадаємо, в командуванні Сухопутних військ ЗСУ пояснили, що повноцінний запуск в дію системи "Оберіг" дозволить зменшити корупцію з боку призовників та ТЦК.

Як писав "Ми-Україна" раніше, агресор у ніч з 23 на 24 грудня знову атакував Україну ударними безпілотниками. Цього разу противник застосував для ураження 15 "шахедів"

Головне