Фітьо: Під Куп'янськом ворог активно застосовує авіацію, під Лиманом - відновив наступальні дії

Фітьо: Під Куп'янськом ворог активно застосовує авіацію, під Лиманом - відновив наступальні дії

Уся лінія бойового зіткнення, за яку відповідальна ОСУВ "Хортиця" активна, фронт рухається. У противника жодних важливих успіхів на цю мить немає, розповів в ефірі "Ми-Україна" керівник пресслужби Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

На Куп'янському напрямку агресор за будь-яку ціну продовжує наступати на Синьківку. Це село є важливим плацдармом для подальшого наступу на місто Куп'янськ.

"Бойові дії відбувалися поблизу Синьківки, Іванівки та Серебрянського лісництва. Загалом відбито 12 ворожих атак. Росіяни активно застосовують свою авіацію в районі Серебрянського лісництва, намагаються за допомогою авіації вибити наших захисників з позицій. Правда, за минулу добу не спостерігалося використання ФАБ-500, які скидають Су-34 та Су-35. Мабуть, вони бояться вже тут літати після невдалого досвіду, який вони отримали на півдні. Було завдано лише шість авіаударів за допомогою гелікоптерів вогневої підтримки та Су-25, які теж з відстані працюють", - розповів він. 

За його словами, на Куп'янському напрямку за бойову добу 27 грудня було знищено 56 росіян і три одиниці військової техніки, серед яких один танк.

"Щодо Лиманського напрямку тут агресор відновив інтенсивні дії з метою витіснення наших військових з Серебрянського лісництва та відтіснити їх до річки Чорний Жеребець", - зазначив Фітьо. 

Нагадаємо, Бахмутський напрямок на сьогодні залишається однією з тих ділянок, на яких росіяни намагаються наступати. Серед пріоритетних цілей - Часів Яр, Богданівка та поновлення втрачених позиції в районах Кліщіївки, Курдюмівки та Андріївки. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, у захоплених росіянами Бердянську та Мелітополі українці мають наміри влаштувати мітинги проти гауляйтерів, які хочуть "націоналізувати" їх житло.

Головне